MCC Motoryzacja

dane kontaktowe

Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów z przyjemnością odpowie
na Państwa pytania i doradzi w sprawie zakupów. 

Zapraszamy do kontaktu!

  

Części zamienne
Jelcz-Laskowice

Halina Steckiewicz +48 502 477 710 | +48 71 318 83 15 h.steckiewicz@mcc.pl

Maciej Milewicz +48 502 477 720 | +48 71 318 70 32 m.milewicz@mcc.pl 

Łukasz Augustyn +48 502 477 736 |+48 71 318 70 31 l.augustyn@mcc.pl

SANOK

Marek Smulski +48 502 477 725 m.smulski@mcc.pl

Tadeusz Rakoczy +48 605 408 265 t.rakoczy@mcc.pl

Robert Dąbrowski +48 502 407 719 r.dabrowski@mcc.pl

Sylwester Inglot +48 502 478 019 s.inglot@mcc.pl

STARACHOWICE

Andrzej Nowak +48 692 483 174 a.nowak@mcc.pl

Marek Brzozowski +48 502 477 737 m.brzozowski@mcc.pl

 

Szyby

Łukasz Augustyn +48 502 477 736 | +48 71 318 70 29 l.augustyn@mcc.pl

 

OŚWIETLENIE 

Łukasz Olearczyk +48 607 528 570 l.olearczyk@mcc.pl

 

Skontaktuj się z nami
Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności firmy Grupa MCC Sp. z o.o.